+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

09 lutego 2024

Czym są drzwi harmonijkowe i jakie są ich zalety?

Ten typ produktu wielu osobom kojarzy się z designem, który powinien już dawno zniknąć ze stron katalogów. Trudno im się dziwić, ponieważ jeszcze kilka lat temu, drzwi harmonijkowe wykonywane były głównie z tworzyw sztucznych, które nie wyglądały estetycznie pod żadnym względem. Obecnie jednak ten typ stolarki wyróżnia się na tle innych artykułów swoją oryginalnością, wszechstronnością i atrakcyjnością wizualną. Brzmi jak coś niemożliwego? Nasze szklane konstrukcje przesuwne w stylu loftowym z pewnością pomogą Ci zmienić zdanie na ich temat. Powstały z wysokiej jakości materiałów i będą idealne do każdego typu wnętrza. W tym wpisie pokażemy Ci, w jaki sposób działają, czym tak naprawdę są i jakie są ich zalety.

 

Czym są drzwi harmonijkowe i jak działają?

 

Te produkty to konstrukcje, które brzmią na bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości. Loftowe drzwi przesuwne typu harmonijkowego składają się z jednego dużego skrzydła, które dzieli się na dokładnie dwa moduły szklane, przesuwające się po dwóch prowadnicach — górnej i dolnej — dzięki specjalnym elementom jezdnym. Połączone są one ze sobą mocnymi zawiasami, które trzymają całą konstrukcję podczas ruchu i w poszczególnych pozycjach. Harmonijkowe drzwi szklane są więc niczym innym jak produktem, który otwiera się i zamyka w sposób podobny do akordeonu. Loftowe projekty nie przypominają go już wizualnie, ale zachowały sposób funkcjonowania. Nie zabierają przestrzeni z pokoju, a dzięki wysokiej jakości drobnym elementom konstrukcyjnym, nie wymagają użycia dużej ilości siły do korzystania z nich.

 

Jakie są zalety drzwi harmonijkowych?

 

Przede wszystkim – wygoda. Trudno znaleźć lepszy produkt do mieszkań czy domów z ograniczonym metrażem. Szklane drzwi harmonijkowe otwierają się i zamykają, nie zabierając i tak małej już przestrzeni. Co więcej, dzięki loftowemu stylowi, są w stanie dopasować się do każdego wnętrza, niezależnie od aranżacji. Są minimalistyczne i eleganckie, a poszczególne elementy konstrukcji przesuwnej, takie jak okucia czy rodzaj szkła, można w pełni spersonalizować. Brzmi intrygująco? Wejdź na stronę naszego sklepu i zapoznaj się z ofertą drzwi harmonijkowych w nowoczesnym, loftowym stylu. Stworzymy dla Ciebie idealną, szklaną konstrukcję przesuwną!

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224