+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

29 stycznia 2024

Przeszklenia w mieszkaniu ze ściankami loftowymi

Niewielka przestrzeń od zawsze była problematyczna pod względem aranżacji. Bardzo często trzeba rezygnować z rozwiązań, które nam się podobają, ponieważ optycznie zmniejszają i tak małą już powierzchnię. Szukamy więc czegoś, co subtelnie oddzieli jeden pokój do drugiego, bez efektu wizualnego obciążenia. Tutaj sprawdzą się działowe ścianki loftowe, czyli eleganckie i minimalistyczne przeszklenia. Tylko w jaki sposób je wkomponować w całą aranżację? Doradzamy!

 

Przeszklenia, czyli coś więcej niż nowoczesna estetyka

 

Loftowe, działowe ścianki szklane to jeden z najprostszych sposobów na wprowadzenie modernistycznego charakteru do Twojego mieszkania lub domu. Jednak ich popularność wcale nie została zbudowana wyłącznie na tej jednej cesze. Istotna jest tutaj również funkcjonalność. Co więc zapewnia ten sposób wyodrębniania przestrzeni? Przede wszystkim — prywatność. Nie w każdym miejscu mogą pojawić się klasyczne ściany z drzwiami, które odgrodziłyby kuchnię od salonu, chociażby w kawalerkach. Wykorzystując więc to rozwiązanie, zapewniasz sobie większe poczucie intymności.

 

Poza tym, loftowe przeszklenia pozwalają w pewnym stopniu na wyciszenie dźwięków dochodzących z innych miejsc w mieszkaniu lub domu. To bardzo ważne, jeśli nie jesteś jedynym lokatorem danego miejsca. Takie ścianki działowe mogą okazać się więc pomocne w znalezieniu cichego kąta do odpoczynku lub pracy. Ten efekt możesz wzmocnić, wybierając m.in. matowe wykończenie szkła.

 

Co jeśli jednak potrzebujesz nieco prywatności, ale chcesz widzieć wszystko, co dzieje się w pozostałej części pomieszczenia? Wystarczy, że postawisz na klasyczne wykończenie loftowej ścianki działowej, czyli przejrzyste przeszklenie – bez żadnych wzorów.

 

Działowe ścianki loftowe – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

 

Przeanalizuj dokładnie swoje potrzeby. To właśnie od nich będzie zależało miejsce montażu przeszklenia oraz jego wygląd. Ścianka działowa loftowa to konstrukcja, która może być w pełni dopasowana do Twoich potrzeb i wielkości mieszkania lub domu. Dzięki temu bardzo łatwo uzyskasz efekt, na którym Ci zależy, np. matowe szkło lub konkretny kolor szprosów. Brzmi intrygująco? Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie idealny produkt!

 

 

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224