+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

09 lutego 2024

Zalety zastosowania w aranżacji wnętrz drzwi i ścian loftowych na wymiar

Oryginalne projekty wymagają nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli obecnie jesteś w trakcie wykańczania mieszkania lub domu, to z pewnością już nieraz stawiałeś czoła różnym dylematom. Być może miałeś problem ze znalezieniem idealnej stolarki okiennej lub drzwiowej, ponieważ zależy Ci na innej, nietypowej przestrzeni. Brzmi znajomo? U nas stworzysz drzwi loftowe na wymiar. Zamówienie produktu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb wraz z montażem może wydawać się na początku przytłaczające i trudne. W rzeczywistości jednak to jedno z najlepszych rozwiązań, jakie można znaleźć na rynku. W tym wpisie przedstawimy Ci zalety takiej decyzji, co – mamy nadzieję, przybliży Cię do podjęcia odpowiednich kroków w kierunku stworzenia upragnionych czterech kątów.

 

Drzwi loftowe na wymiar – zero niespodzianek i zaskoczeń

 

Ile razy zdarzyło Ci się pójść do sklepu i nie znaleźć nawet jednego produktu, który odpowiadałby Twojemu projektowi? Albo spełniał Twoje oczekiwania, ale jedynie w połowie? Decydując się na drzwi loftowe na zamówienie, świadomie wybierasz stolarkę, która zawsze będzie pasować. Podczas współpracy z naszymi specjalistami, zostaniesz przeprowadzony przez bardzo dokładny wywiad, a Twoje mieszkanie lub dom – poddane pomiarom. Nie ma więc tutaj mowy o żadnych pomyłkach czy nietypowych cechach, które po prostu Ci się nie podobają. Wszystko, od rodzaju szkła, poprzez rodzaj okuć i aż do koloru konstrukcji i oraz montażu jest uzależnione od Ciebie.

 

Dodaj swoim drzwiom loftowym na zamówienie indywidualnych cech

 

Większość produktów dostępnych na rynku jest uniwersalna, ponieważ musi podobać się jak największej ilości konsumentów. Jeżeli więc zależy Ci na unikatowym modelu, to niestety nie znajdziesz go na sklepowych półkach. To właśnie wtedy drzwi loftowe z montażem, na specjalne zamówienie, będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Będziesz miał wpływ nie tylko na wymiary i specyfikację techniczną, ale przede wszystkim — warstwę wizualną. Dzięki temu bez problemu stworzysz konstrukcję, która wyróżni się na tle innych oraz będzie dobrze pasować do wybranej przez Ciebie aranżacji!

 

Jesteś zainteresowany zakupem drzwi loftowym na wymiar z montażem? Skontaktuj się z nami – ustalimy szczegóły zamówienia i zrealizujemy dla Ciebie indywidualny projekt!

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224