+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

15 listopada 2022

Metalowe drzwi loftowe – do jakich stylów wystroju pasują najlepiej?

Dobre aranżacje wnętrz są niczym dzieło sztuki, w którym każdy element ma znaczenie dla spójnego wyglądu całości. Ta zasada ma znaczenie zarówno dla typowo dekoracyjnych detali, jak i wyposażenia o charakterze praktycznym i funkcjonalnym. Jeżeli interesują Cię drzwi metalowe loftowe, lecz nie wiesz, czy będą dobrze współgrać z Twoim pomysłem na dom, sprawdź, co je charakteryzuje i w jakich trendach stal odnajdzie się najlepiej.

 

Industrialne trendy w wystroju

 

Styl loftowy cechuje się minimalistycznymi, dość surowymi założeniami, które wywracają wiele dotychczas przyjętych rozwiązań do góry nogami. Tego typu aranżacje na pierwszym miejscu stawiają przestronność, lekkość i wolność poprzez:

  • wszechobecne w nim biele i szarości,
  • starannie dobrane, proste meble,
  • ograniczenie liczby elementów wystroju do niezbędnego wyposażenia,
  • przewaga metalu, szkła i jednobarwnych tkanin w używanych materiałach.
 

Drzwi stalowe loft zazwyczaj przybierają formę prostych, przeszklonych ram, które wprowadzają do pomieszczeń więcej światła i dają wrażenie większej przestrzeni.

 

Gdzie najlepiej będą pasować drzwi loftowe?

 

Duże przeszklenia w metalowych ramach najlepiej zastosować tam, gdzie zależy nam na wrażeniu przestronności i otwartości - najlepiej sprawdzą się w minimalistycznych, industrialnych aranżacjach. Drzwi w stalowych ramach doskonale sprawdzą się pomiędzy przedpokojem i salonem, optycznie zwiększając przestrzeń. Metalowe konstrukcje z przeszkleniem są również świetnym wyborem w wypadku wyjść na przydomowy taras lub patio, jeśli zależy nam na dobrej ekspozycji widoku.

 

Styl loftowy w przestrzeniach biznesowych

 

Eleganckie, przeszklone drzwi w stalowej oprawie mają szerokie zastosowanie – ich wykorzystanie nie powinno ograniczać się wyłącznie do domów i mieszkań prywatnych. Nowoczesny wygląd metalowych ram podkreśli również luksusowy styl przestrzeni biurowych, dodając im jednocześnie otwartości i światła. Stal i szkło to ciekawe rozwiązanie również w aranżacjach mniej oficjalnych przestrzeni biznesowych – doda szyku restauracjom i punktom usługowym.

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224