+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

18 stycznia 2023

Industrialna szklana ściana w stalowych ramach - ścianka w stylu loft

W nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach wrażenie swobody i przestronności jest szczególnie ważne. Aranżacje w stylu industrialnym doskonale sprawdzają się w restauracjach - zwłaszcza, jeśli postawimy na otwartą kuchnię, którą klient widzi z sali dla gości. W projektowaniu takiego rozwiązania można wykorzystać przeszklone ścianki loftowe w stalowych ramach, które oferują Ci nie tylko oryginalność, lecz także wiele praktycznych korzyści.

 

Dlaczego kuchnia otwarta to dobre rozwiązanie w restauracji?

 

Możliwość zajrzenia do przestrzeni zarezerwowanej dla doświadczonych kucharzy jest atrakcyjną opcją - zwłaszcza dla tych, którzy nie mają zbyt wiele styczności z profesjonalną gastronomią. Zapewnienie gościom widoku na powstawanie ich posiłków często znacząco wpływa na prestiż lokalu, a przy tym świetnie komponuje się ze stylem loftowym. Pozostawienie otwartej przestrzeni nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem - dla niektórych zapachy czy nadmiar dźwięków mogą przeważyć o złym pierwszym wrażeniu. Ścianka industrialna w takich sytuacjach może okazać się doskonałym kompromisem.

 

Ścianki loftowe jako efektowny element aranżacji

 

Wystroje w nowoczesnym stylu, w których króluje minimalizm i otwarta przestrzeń dają duże pole do popisu w zakresie aranżacji. Industrialne przeszklenia między kuchnią a salą optycznie dodają wnętrzom majestatycznego charakteru. Wyeksponowanie kuchni dzięki loftowym ściankom naturalnie przyciąga wzrok klientów - mogą obserwować powstawanie dań, które zamówili. Takie rozwiązanie pozwala również ciekawie spędzić czas podczas oczekiwania na jedzenie.

 

Ścianki w stalowych ramach wyróżniają się nie tylko wizualnymi zaletami i podkreśleniem industrialnego stylu wystroju. Mają również szereg zalet praktycznych, które doceni każda kuchnia otwarta. Loftowe przeszklenia są doskonałym izolatorem, który powstrzymuje hałas i zapachy przed wydostawaniem się na salę dla gości. Pozwala również zadbać o utrzymanie odpowiedniej temperatury, co docenią zarówno kucharze, jak i klienci. Dzięki nim nie tylko osiągniesz ciekawy efekt aranżacji, lecz także zwiększysz komfort pracowników.

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224