+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

27 lutego 2023

Ścianka loftowa - gdzie ją wykorzystać?

Wnętrza utrzymane w nowoczesnych stylach wystroju wyróżniają się przede wszystkim otwartością. Królują w nich rozwiązania, które optycznie powiększają przestrzeń. W takich mieszkaniach świetnie sprawdzają się ścianki loftowe – przeszklenia w stalowych ramach, które z powodzeniem zastępują przegrody w mieszkaniu i mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji.

 

Ścianki loftowe - jaką rolę mogą pełnić w Twoim mieszkaniu?

 

Szyby oprawione w stalowe profile to rozwiązanie aranżacyjne, które jest niezwykle majestatyczne i nowoczesne, a jednocześnie wyróżnia się bardzo praktycznym charakterem. Ścianka loftowa to zazwyczaj alternatywa dla nieprzejrzystych przegród pomiędzy pomieszczeniami, która izoluje przestrzenie od siebie, optycznie powiększając przestrzeń. Można je łączyć z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach, które mają sprawiać wrażenie jasnych i przestronnych.

 

Możliwe podziały ścianek loftowych

 

Szklane panele oprawione w stalowe ramy dają wiele możliwości aranżacyjnych - prosta konstrukcja sprawia, że łatwo dopasować projekt do własnych potrzeb. Klasyczne opcje z równomiernym układem szyb o tym samym rozmiarze są świetnym rozwiązaniem do wnętrz w stylu industrialnym lub scandi, które lubią się z symetrią i minimalizmem. Ci, którzy chcą nuty unikalności w swoim mieszkaniu, mogą postawić na bardziej eleganckie ścianki loftowe z asymetrycznym układem szprosów – takie rozwiązania dobrze grają ze stylem nowojorskim, glamour czy pełnym przepychu art deco.

 

Ścianki loftowe – nie tylko w domach

 

Ze względu na swoje praktyczne walory i możliwość wygłuszania dźwięków i hamowania zapachów, przeszklenia świetnie sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach prywatnych. Ścianki loftowe dodają również prestiżu biurom, punktom usługowym i restauracjom – obok ich zalet ciężko przejść obojętnie. Jeśli interesuje Cię stworzenie takiej konstrukcji, postaw na usługi profesjonalistów - w PGdom możemy wykonać dla Ciebie takie przeszklenie według indywidualnie stworzonego projektu.

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224