Tego rodzaju wyrób znajduje zastosowanie przede wszystkim w obiektach, w których konieczny jest nieustanny przepływ powietrza. Stalowe drzwi do stacji transformatorowych występują w ofercie firmy PGdom w kilku wariantach do wyboru, a dodatkowo ich projekt może być dostosowany do określonych wymagań i potrzeb. Można więc wybrać opcję z progiem lub bez, z elementami wentylacyjnymi w postaci kratek w konkretnym miejscu lub na całej powierzchni.

 

Są malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL, a także wykańczane przez cynkowanie. Dzięki temu powierzchnia prezentuje się w estetyczny sposób i jednocześnie wykazuje wysoki poziom odporności na niekorzystne czynniki. Ze względu na solidność konstrukcji i poszczególnych jej komponentów, jak zawiasy i ościeżnica, stanowią dobry wybór do rozmaitych obiektów, w których wymagane są stalowe drzwi do stacji transformatorowych. Można je zamówić w dzięki ofercie PGdom – zapraszamy więc do kontaktu z nami i zapoznania się z wyborem produktów na naszej stronie internetowej.

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

Katalog

produktów

Napisz

lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

Wyślij Zapytanie

Katalog

produktów

Napisz lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Rysunki

Informacje Techniczne

CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Drzwi stalowe do stacji transformatorowych to grupa produktów wykonana ze stalowych kształtowników systemowych zabezpieczona antykorozyjnie, wyposażona w zamki z funkcjami awaryjnego wyjścia. Do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń.

 

ZASTOSOWANIE DRZWI

Drzwi stalowe do stacji transformatorowych pełne oraz żaluzjowe stosuje się jako zabezpieczenie pomieszczeń i urządzeń, wyposażenie w żaluzję wentylacyjną dowolnej powierzchni zapewnia swobodną wymianę powietrza, natomiast stalowa siatka mocowana od wewnątrz zabezpiecza przed dostępem z zewnątrz.

 

WARIANTY DRZWI

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe, drzwi stalowe dwuskrzydłowe oraz elementy stałe. Drzwi mogą być dodatkowo wyposażone w części stałe, również wypełnione panelem nieprzeźroczystym lub żaluzją wentylacyjną.

Drzwi do stacji transformatorowych

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224