+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

05 kwietnia 2024

Czym są drzwi loftowe i jakie są ich zalety?

Przestronne, surowe przestrzenie w stylu industrialnym zyskują coraz większą popularność — ten trend aranżacyjny widać zarówno w domach, jak i w restauracjach czy hotelach. Jednym z ważniejszych elementów takiego wnętrza są efektowne drzwi loftowe – najlepiej stalowe i przeszklone, często w wersji przesuwnej lub harmonijkowej wykonanej na zamówienie. Ich konstrukcja ma wiele zalet, które sprawiają, że nowoczesne wystroje są wyjątkowo piękne i funkcjonalne.

 

Drzwi loftowe – elegancki minimalizm

 

Styl industrialny opiera się na oszczędnym doborze materiałów — króluje w nim surowa cegła, stal, szkło, beton i lite drewno. Każdy element wystroju powinien spełniać również funkcje praktyczne, dlatego dodatki dobiera się według kryterium jakości, a nie ilości. Doskonałym uzupełnieniem takiego wnętrza są drzwi loftowe na zamówienie. Solidne ramy i duże przeszklenia optycznie powiększają pomieszczenia, a dla zyskania dodatkowych centymetrów można wybrać wariant harmonijkowy lub przesuwny.

 

Drzwi przesuwne – idealne dla wnętrz otwartych

 

W minimalistycznych wnętrzach popularnym rozwiązaniem są otwarte przestrzenie pomiędzy pomieszczeniami, jednak takie rozwiązanie odbiera prywatność i komfort. Doskonałym kompromisem w takiej sytuacji mogą być drzwi przesuwne loftowe z matowym lub mlecznym przeszkleniem, które pozwalają odgrodzić salon od reszty mieszkania, zachowując przy tym wrażenie otwartości. Jeśli na ścianie brakuje miejsca na szynę, można postawić na składany wariant harmonijkowy.

 

Drzwi loftowe – gotowe czy na zamówienie?

 

Jeśli chcesz stworzyć aranżację mieszkania, w której otwarta przestrzeń jest najważniejsza, dopasowanie elementów co do centymetra ma ogromne znaczenie. W minimalistycznych wnętrzach należy również zadbać o perfekcyjne zgranie kolorów i kształtów, przez co drzwi loftowe na zamówienie są zamawiane znacznie częściej, niż gotowe modele. Jeśli szukasz firmy, która zaprojektuje dla Ciebie perfekcyjne przejścia do eleganckiego wnętrza, postaw na PGDOM – realizacje wykonujemy w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i wielu innych polskich miastach!

 

 

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224