Profil  20 mm

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

Katalog

produktów

Napisz

lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

Wyślij Zapytanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Katalog

produktów

Napisz lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA PROFILI :
SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SZYBA BEZPIECZNE
szkło o łącznej grubości 6mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

 

SZYBA HARTOWANA
szkło o grubości 6mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

 

SZYBA MLECZNA VSG
szkło o grubości 6mm. Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

 

SZYBA MLECZNA ESG
szkło o grubości 6mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

 

SZYBA PRZYCIEMNIANA
szkło o grubości 6mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

 

SZYBA RYFLOWANA
szkło dekoracyjne o grubości 4mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

 

SZYBA ZBROJONA
szkło o grubości 8mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

System drzwi harmonijkowych wykonany jest z wysokiej jakości stalowej ramy, stalowego okucia oraz szklanego wypełnienia. Skrzydło drzwi składa się z dwóch modułów szklanych w ramie połączonych zawiasami i wyposażone jest w elementy jezdne u góry. Prowadnice górna i dolna mogą być widoczne (wystające) lub schowane w posadzce i suficie. Możliwe jest zastosowanie podwójnego lub potrójnego szkła.

Drzwi harmonijkowe są dostępne w rozmaitych konfiguracjach do maksymalnie 8-miu skrzydeł prawych oraz 8-miu lewych. Możliwe jest również połączenie drzwi z panelami stałymi.

Drzwi harmonijkowe to idealny produkt, który pozwala na stworzenie elastycznej przestrzeni. Dzięki bardzo prostemu systemowi składania drzwi, obsługa tego typu przeszklenia jest wyjątkowo prosta i pozwala na szybkie dostosowanie stopnia ich otwarcia do aktualnych potrzeb. Prostota i piękno tego rozwiązania sprawia, że pomieszczenia zyskują na elegancji, a zarazem funkcjonalności.

Dodatkowy efekt stanowi wypełnienie szklane, które różnorodny sposób odbija światło w zależności od stopnia złożenia skrzydła. Drzwi harmonijkowe doskonale sprawdzą się zarówno w loftowych, jak i minimalistycznych wnętrzach nadając przestrzeni wyjątkowego charakteru.

DRZWI 

HARMONIJKOWE

Pochwyt 30

Pochwyt 50

Pochwyt 25

Pochwyt 20

WYBÓR OKUĆ :
WYBÓR SZKŁA :

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224