PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

Created by: DK-Design

O Firmie

Realizacje

Do pobrania

Kontakt

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Drzwi płaszczowe

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Drzwi żaluzjowe

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi do stacji transformatorowych

©pgdom.pl

WYBÓR SZKŁA :
WYBÓR OKUĆ :

Pochwyt 20

Pochwyt 25

Pochwyt 50

Pochwyt 30

DRZWI 

HARMONIJKOWE

Drzwi harmonijkowe to idealny produkt, który pozwala na stworzenie elastycznej przestrzeni. Dzięki bardzo prostemu systemowi składania drzwi, obsługa tego typu przeszklenia jest wyjątkowo prosta i pozwala na szybkie dostosowanie stopnia ich otwarcia do aktualnych potrzeb. Prostota i piękno tego rozwiązania sprawia, że pomieszczenia zyskują na elegancji, a zarazem funkcjonalności.

Dodatkowy efekt stanowi wypełnienie szklane, które różnorodny sposób odbija światło w zależności od stopnia złożenia skrzydła. Drzwi harmonijkowe doskonale sprawdzą się zarówno w loftowych, jak i minimalistycznych wnętrzach nadając przestrzeni wyjątkowego charakteru.

System drzwi harmonijkowych wykonany jest z wysokiej jakości stalowej ramy, stalowego okucia oraz szklanego wypełnienia. Skrzydło drzwi składa się z dwóch modułów szklanych w ramie połączonych zawiasami i wyposażone jest w elementy jezdne u góry. Prowadnice górna i dolna mogą być widoczne (wystające) lub schowane w posadzce i suficie. Możliwe jest zastosowanie podwójnego lub potrójnego szkła.

Drzwi harmonijkowe są dostępne w rozmaitych konfiguracjach do maksymalnie 8-miu skrzydeł prawych oraz 8-miu lewych. Możliwe jest również połączenie drzwi z panelami stałymi.

SZYBA BEZPIECZNE
szkło o łącznej grubości 6mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

 

SZYBA HARTOWANA
szkło o grubości 6mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

 

SZYBA MLECZNA VSG
szkło o grubości 6mm. Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

 

SZYBA MLECZNA ESG
szkło o grubości 6mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

 

SZYBA PRZYCIEMNIANA
szkło o grubości 6mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

 

SZYBA RYFLOWANA
szkło dekoracyjne o grubości 4mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

 

SZYBA ZBROJONA
szkło o grubości 8mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA PROILI :

WYŚLIJ ZAPYTANIE

+48 601 149 224

Pobierz katalog pdf

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

Napisz lub

zadzwoń

Katalog

produktów

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Wyślij Zapytanie

+48 601 149 224

Pobierz katalog pdf

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

Napisz

lub

zadzwoń

Katalog

produktów

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

WYŚLIJ ZAPYTANIE

+48 601 149 224

Profil  20 mm