+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

Katalog

produktów

Napisz

lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

Wyślij Zapytanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Katalog

produktów

Napisz lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Nowoczesne drzwi harmonijkowe – do jakim miejsc pasują?
Specyfikacja techniczna drzwi harmonijkowych

SZYBA BEZPIECZNE
szkło o łącznej grubości 6mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

 

SZYBA HARTOWANA
szkło o grubości 6mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

 

SZYBA MLECZNA VSG
szkło o grubości 6mm. Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

 

SZYBA MLECZNA ESG
szkło o grubości 6mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

 

SZYBA PRZYCIEMNIANA
szkło o grubości 6mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

 

SZYBA RYFLOWANA
szkło dekoracyjne o grubości 4mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

 

SZYBA ZBROJONA
szkło o grubości 8mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

Do wyboru są różne typy szkła. Drzwi harmonijkowe mogą być wykonane z szyby: bezpiecznej, hartowanej, mlecznej VSG, mlecznej ESG, przyciemnianej, ryflowanej lub zbrojonej.

 

Te różnorodne rodzaje szkła pozwalają na dostosowanie drzwi harmonijkowych do indywidualnych potrzeb zarówno względem bezpieczeństwa, jak i estetyki. Oczywiście nasi specjaliści z przyjemnością pomogą i dopasują każdego zamówienie do wymagań Klienta.

Elegancki design drzwi harmonijkowych doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, od loftowych po minimalistyczne, dodając pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Efektowne szklane wypełnienia nie tylko pięknie odbijają światło, ale również dodają przestrzeni lekkości. Tego typu rozwiązania sprawdzą się w różnych miejscach – można je zastosować w przytulanych mieszkaniach i przestronnych domach. Drzwi harmonijkowe to również idealne rozwiązanie do biur. Dzięki swojej uniwersalności i elastyczności będą pasowały zarówno do kreatywnych, jak i profesjonalnych wnętrz.

Konstrukcja tego typu modeli opiera się na solidnej stalowej ramie z odpowiednio dobranym okuciem i szklanymi wypełnieniami. Drzwi harmonijkowe składają się z dwumodułowych skrzydeł zamkniętych w ramach, połączonych zawiasami. Wyposażone są także w elementy jezdne, umieszczone na górze. Prowadnice mogą być instalowane zarówno jako wystające, jak i ukryte w posadzce czy suficie. Dostępne są różne konfiguracje skrzydeł, do maksymalnie ośmiu skrzydeł po każdej stronie, z możliwością dodania stałych paneli. Dodatkowo możemy zastosować podwójne lub potrójne szkło.

Jeśli zależy Ci, na produktach, które zwiększają elastyczność przestrzeni i są jednocześnie piękne oraz wytrzymałe to nasza oferta będzie idealna! Drzwi harmonijkowe dzięki swojej unikalnej konstrukcji umożliwiają szybką zmianę konfiguracji pomieszczenia. Charakteryzują się bardzo prostą obsługą, co sprawia, że są wygodne w codziennym użytkowaniu. Można z powodzeniem dostosować stopień otwarcia do aktualnych potrzeb.

DRZWI 

HARMONIJKOWE

Pochwyt 30

Pochwyt 50

Pochwyt 25

Pochwyt 20

WYBÓR OKUĆ :
WYBÓR SZKŁA :

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224