+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

05 kwietnia 2024

Drzwi loftowe a aranżacja wnętrz; jak łączyć styl industrialny z nowoczesnym?

Styl nowoczesny jest bardzo wdzięcznym trendem wnętrzarskim — królują w nim aspekty praktyczne, proste bryły i rozsądny minimalizm. Będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli chcesz urządzić jasne, przestronne mieszkanie.Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji są drzwi wewnętrzne loftowe oraz industrialne przeszklenia na wymiar – taki akcent nie tylko świetnie wpisuje się w surową, prostą koncepcję, lecz także dodaje wnętrzu oryginalności

 

Najważniejsze cechy stylu nowoczesnego

 

Aranżacje tego typu są przede wszystkim dobrze przemyślane — żaden element nie znalazł się w nich przypadkowo.Wszystkie kolory, materiały oraz kształty wyposażenia i dodatków w stylu nowoczesnym powinny ze sobą doskonale współgrać i tworzyć wrażenie perfekcyjnego porządku. Surowy charakter stali i szkła, który wyróżnia wewnętrzne drzwi industrialne i loftowe przeszklenia świetnie zgrywa się z taką koncepcją — a zamówienie tych elementów wyposażenia na wymiar podkreśla ład i minimalistyczną kompozycję.

 

Drzwi loftowe w nowoczesnym wnętrzu — jak je dopasować?

 

Styl industrialny cechuje się znacznie większą surowością i oszczędnością, jednak może być świetną inspiracją dla aranżacji nowoczesnego wnętrza. Wewnętrzne drzwi loftowe na wymiar są tego doskonałym przykładem — szprosy w industrialnym stylu dodają wystrojowi charakteru, a ciekawe przeszklenia zapewniają dobry przepływ światła we wnętrzu. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych salonach, na przykład w otoczeniu ściany w jednolitym, neutralnym kolorze.

 

Wewnętrzne konstrukcje loftowe ze stali i szkła świetnie hamują przepływ zapachów i hałasu. Takie drzwi dobrze sprawdzą się w przedpokoju, wygłuszając nadmiar dźwięków z zewnątrz. W połączeniu z przeszkleniem w formie ścianki mogą stanowić przegrodę pomiędzy kuchnią a salonem, która doda mieszkaniu przestronności. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację z industrialnym akcentem, koniecznie sprawdź realizacje PGDom. Nasz zespół pracował już w wielu modnych, nowoczesnych wnętrzach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi innych polskich miastach!

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224