Szkło, czyli estetyka drzwi rozwiernych zawiasowych

Ostateczny charakter konstrukcji podkreśla szkło, będące nie tylko elementem funkcjonalnym, ale i dekoracyjnym. Wofercie drzwi rozwiernych zawiasowych znajdziesz szkło bezpieczne, hartowane, mleczne VSG i ESG, przyciemniane,ryflowane oraz zbrojone. Każdy typ oferuje różnorodność wizualnych efektów, od przejrzystości po efekty rozpraszająceświatło, pozwalając na kreowanie niepowtarzalnej atmosfery wnętrz.Nie wiesz, jak stworzyć idealnie drzwi roziwerane zawiasowe?

 

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybraćnajlepszy projekt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz celom aranżacyjnym.

Funkcjonalność i estetyka – okucia w drzwiach zawiasowych

O wyjątkowości produktu decydują także okucia, które łączą w sobie elegancję z praktycznością. Pochwyty do drzwi rozwiernych zawiasowych dostępne w różnych rozmiarach, od 20 do 50, zapewniają komfort użytkowania, a zarazem są wyrafinowanym elementem dekoracyjnym. Klamek nie brakuje — od tradycyjnego stylu Loft i Lucy, przez nowoczesny Modern i Square, po ekskluzywną Inox. Dostępne są różne systemy zamków, zarówno 1-punktowe, jak i te z wkładkąpatentową lub WC, co umożliwia personalizację do potrzeb użytkownika.

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

Katalog

produktów

Napisz

lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

Wyślij Zapytanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Katalog

produktów

Napisz lub

zadzwoń

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń

lub napisz do nas jeszcze dziś.

SKONTAKTUJ SIĘ Z

NAMI

Pobierz katalog pdf

+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA PROFILI :
Profesjonalizm w detalu — profil drzwi rozwiernych zawiasowych

SZYBA BEZPIECZNE
szkło o łącznej grubości 6mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

 

SZYBA HARTOWANA
szkło o grubości 6mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

 

SZYBA MLECZNA VSG
szkło o grubości 6mm. Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

 

SZYBA MLECZNA ESG
szkło o grubości 6mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

 

SZYBA PRZYCIEMNIANA
szkło o grubości 6mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

 

SZYBA RYFLOWANA
szkło dekoracyjne o grubości 4mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

 

SZYBA ZBROJONA
szkło o grubości 8mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

Wybór odpowiedniego profilu drzwiowego to klucz do uzyskania pożądanej estetyki i funkcjonalności. Profile o grubości 20 mm, 25 mm oraz 35 mm pozwalają na dostosowanie drzwi rozwiernych zawiasowych nie tylko do warunków architektonicznych, ale również do indywidualnych preferencji estetycznych. To subtelny detal, który może wpłynąć na ostateczny wygląd i odczucia płynące z użytkowania konstrukcji.

Te konstrukcje, dzięki swojej prostej formie i elegancji, są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają więcej niżstandardowej stolarki drzwiowej. Drzwi rozwierne zawiasowe są oparte na solidnej stalowej ramie i szklanym wypełnieniu.To gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. W zależności od potrzeb, oferowane są różne konfiguracje: odpojedynczych po podwójne skrzydła, z możliwością montażu we wnęce, na ścianie szklanej lub z naświetlem. W tensposób każdy może dopasować je swojego wnętrza.

DRZWI ROZWIERNE ZAWIASOWE

Profil  35 mm
Profil  25 mm 

Klamka Lucy

KLAMKA STALOWA - zamek 1-punktowy z wkładką WC

Klamka Square

Klamka Square

Klamka Lucy

Klamka Famchrom

KLAMKA STALOWA - zamek 1-punktowy z wkładką patentową

Klamka Modern

Klamka Inox

Klamka Inox

Klamka Inox

Klamka Square

Klamka Lucy

Klamka Loft

Pochwyt 30

Pochwyt 50

Pochwyt 25

Pochwyt 20

KLAMKA STALOWA - zamek 1-punktowy otwierany za pomocą klamki
POCHWYT - drzwi blokowane w pozycji zamkniętej za pomocą magnesów
WYBÓR OKUĆ :
WYBÓR SZKŁA :
Profil  20 mm

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224