+48 601 149 224

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DRZWI I OKNA STALOWE NA ZAMÓWIENIE

05 kwietnia 2024

Loftowe drzwi przesuwne: praktyczne rozwiązanie dla nowoczesnego domu

Trendy wnętrzarskie zaskakują ciekawym połączeniem walorów estetycznych i praktycznych – modna aranżacja to taka, która jest przede wszystkim przestronna i funkcjonalna. Jeśli szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci stworzyć otwartą, minimalistyczną przestrzeń drzwi przesuwne loftowe wykonane na wymiar są doskonałym pomysłem. Efektowny wygląd, ponadczasowa trwałość i oszczędność miejsca to cechy, które idealnie podkreślają nowoczesny wystrój wnętrz.

 

Loftowe drzwi przesuwne – solidne i praktyczne

 

Styl industrialny to taki, który stawia na otwartą przestrzeń — nie ma w nim miejsca na wyposażenie, które niepotrzebnie zajmuje lub blokuje miejsce. Ta zasada dotyczy również drzwi, dlatego klasyczne skrzydła uchylne często ustępują miejsca przesuwnym modelom loftowym. Solidna, metalowa konstrukcja porusza się na szynie, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego miejsca na otwieranie i zamykanie – można je dopasować wszędzie tam, gdzie pozwolą na to wymiary.

 

Minimalizm i elegancja — największe atuty stylu loftowego

 

W nowoczesnych wnętrzach króluje zasada „mniej znaczy więcej”. Jakość wykonania i starannie dobrane materiały nadają eleganckiej i wyrazistej prezencji elementom wyposażenia — bez wachlarza kolorów i mnogości zdobień. Drzwi loftowe na wymiar powstają z niezwykle efektownego połączenia szkła i metalu, dzięki czemu doskonale podkreślają industrialny charakter wnętrza. Dużych rozmiarów szyby w modelach przesuwnych pozwalają również wpuścić więcej światła i zadbać o wrażenie przestronności.

 

Loftowe drzwi przesuwne na wymiar – perfekcyjnie dopasowane

 

W industrialnych, minimalistycznych wnętrzach wszystkie elementy powinny idealnie współgrać. Aby drzwi przesuwne dobrze spełniały swoją funkcję, zamów ich wykonanie na wymiar – taka opcja daje gwarancję, że będą płynnie się poruszać i dobrze przesłaniać otwory drzwiowe. Jeśli szukasz firmy, która pomoże Ci stworzyć perfekcyjne loftowe wnętrze, skontaktuj się z PGDom Industrial – nasze realizacje są piękną i funkcjonalną ozdobą wielu domów i firm w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i wielu innych miastach.

 

 

©pgdom.pl

Drzwi do stacji transformatorowych

Drzwi do szachtów instalacyjnych

Drzwi żaluzjowe

Drzwi i bramy przeciwpożarowe

Bramy wielkogabarytowe

Drzwi profilowe z przekładką termiczną

Drzwi profilowe bez przekładki termicznej

Drzwi płaszczowe

Drzwi do budynków wielorodzinnych

Kontakt

Do pobrania

Realizacje

O Firmie

Created by: DK-Design

Drzwi i ścianki industrialne loftowe typu SLIM

PGdom

ul. Kobylniki 35 ,
62-065 Grodzisk Wlkp.

NIP: 995-02-43-609 
REGON: 367177429,

 

e-mail: biuro@pgdom.pl   tel: 601 149 224